Загальні дані щодо міжнародної допомоги на відновлення медицини

На початку травня 2022 року було створено глобальну ініціативу з підтримки України – платформу United24. Це майданчик для збору коштів за кількома напрямами, серед яких “медична допомога”. Кошти на відновлення медицини у рамках United24 надходять від тисячі громадян з різних країн світу та великих міжнародних організацій і прямують на рахунок Національного банку України, закріплений за Міністерством охорони здоров’я. 

Розподіл коштів здійснює з Комісія з питань розподілу коштів для задоволення потреб охорони здоров’я МОЗ, утворена Постановою уряду від 26 квітня 2022 р. № 491. 

На цьому порталі експертна організація StateWatch зібрала з різних джерел дані щодо надходжень фінансової допомоги на відновлення медичної інфраструктури в Україні від наслідків війни для того, аби суспільство та донори мали можливість дізнатися про те, хто надає кошти на відновлення, та куди вони витрачаються.

Надходження коштів міжнародної допомоги

На графіку зафіксовані суми коштів міжнародної допомоги, які з травня 2022 року надходили на рахунок Національного банку, закріпленого за МОЗ, на відбудову медичної інфраструктури
Загальна сума надходжень:  1.1 млрд грн

Донори коштів міжнародної допомоги

Діаграма відображає донорів міжнародної фінансової допомоги та суми коштів, які вони пожертвували на відбудову медицини в Україні. Усі транзакції від анонімних донорів відображені в окремому блоці діаграми.
Загальна сума надходжень:  1.1 млрд грн

Залишки коштів міжнародної допомоги

Цей графік фіксує суми коштів міжнародної допомоги, які були доступними до розподілу Комісією з питань розподілу коштів для задоволення потреб охорони здоров’я станом на вказані дати.